תכשיטי הנסיכה היא חנות לתכשיטים, בהנהלת אמיר ואורלי אסל. החנות מציגה מגוון רחב של תכשיטי זהב ויהלומים מעוצבים, כאשר כל תכשיט הוא יצירת אומנות, שנוצרה מחומרים ברמת איכות גבוהה במיוחד. עבודת הגימור של כל תכשיט ותכשיט מגיעה לרמת שלמות, ולכן המראה שלהם יוצא מגדר הרגיל.

תכשיטי הנסיכה היא חנות שמחבקת את הזוגות הצעירים שעומדים להתחתן, ומעמידה לרשותם מבחר גדול של טבעות אירוסין ונישואין. תכשיטים אלו מלווים את בני הזוג במשך כל חייהם, וחשיבותם הרבה אינה מוטלת בספק. מסיבה זו, בתכשיטי הנסיכה דואגים למבחר עצום של טבעות אירוסין ונישואין, שיתאימו לכל טעם, וישמחו את העין במשך עשרות שנים.

חובבי שעונים ימצאו אף הם עניין רב בחנות. במקום היצע גדול של שעונים מתוצרת יצרני שעונים מובילים לגברים ולנשים כאחד. בוויטרינות ניתן לראות דגמים רבים, חלקם קלאסיים וחלקם אופנתיים, במגוון גדלים ועיצובים. המבחר העצום מאפשר לכל לקוח לבחור את מה שמתאים לו.

לצד אורלי ואמיר, מועסק בחנות צוות מקצועי ומנוסה של מוכרות. כל לקוח זוכה ליחס אישי ולסיוע רב בבחירת המוצרים הדרושים לו. הבחירה במוצרי יוקרה כמו תכשיטי יהלומים או שעונים מצריכה ידע רב ואכוונה מקצועית, ואת כל אלו מקבלים לקוחות החנות. החנות שוכנת בקניון הזהב ופועלת בין השעות 10:00 – 21:00.

מוצרי החנות
בתכשיטי הנסיכה ניתן למצוא את כל סוגי התכשיטים הן לאישה והן לגבר, כאשר כל מוצר הוא יצירת אומנות, שנעשתה ברמת גימור מושלמת מחומרי גלם באיכות גבוהה במיוחד. לחנות התמחות מיוחדת במכירה של טבעות אירוסין ונישואין. מעבר לזאת, בוויטרינות של החנות ניתן להתרשם ממבחר גדול של תכשיטי זהב, יהלומים ושעונים של המותגים המובילים. במקום מוצגים מיטב הדגמים של יצרניות מוביליות בתחום השעונים, לרבות: ברייטלינג, אומגה, ראדו, מונבלאן, טאג, לונגין, רימונד, וויל, גוצ'י, טיסוט, סרטינה, פייר בלמן, ארמני, בוס, גייס, סיקיי, מייקל קורס, מרק ג'קוב, אובקו, דונה קארן, פוסיל ועוד.

בנוסף למכירת התכשיטים, בתכשיטי הנסיכה מבצעים חורים באוזניים בשיטה הרגילה ובשיטה חדשנית ומיוחדת ללא כאב.

בואו ליהנות מחוויית קנייה מיוחדת וממבחר של מוצרי יוקרה ממותגים.